Działajmy dbając

o bezpieczeństwo

Teraz pozytywny wpływ społeczny projektów realizowanych w ramach Zwolnionych z Teorii jest szczególnie potrzebny, dlatego zarówno w czasie szczytu pandemii, jak i teraz nie przestajemy działać, ale dostosowujemy się do bieżącej sytuacji. Zespoły w ramach Olimpiady mogą działać online, a naszym priorytetem jest ich bieżące wsparcie i zadbanie o bezpieczeństwo

Projekt możesz realizować online i offline

Wprowadziliśmy zmiany w regulaminie, by realizacja projektów w zmiennym czasie pandemii nie wymagała dodatkowej pracy.

Jeśli chcesz organizować wydarzenie możesz zrobić je online!

 

Spotkania online to nowy standard, do którego przywykliśmy w czasie pandemii. Wykorzystaj to - gromadząc min 270 osób przed ekranem na wydarzeniu Twojego projektu! 

 

A dla wydarzeń, które muszą odbyć się offline, wymaganą ilość uczestników wydarzenia bądź serii wydarzeń zmniejszyliśmy do 45 osób, by ułatwić Ci dostosowanie się do obostrzeń.

Ale projekt to nie tylko wydarzenia! Możesz zorganizować także kampanię społeczną, zbiórkę charytatywną czy projekt technologiczny.

Wszystkie te formy projektów są możliwe do zorganizowania zarówno offline, jak i online!


Mimo specyficznych czasów masz więc wiele możliwości do zorganizowania własnego projektu społecznego. Załóż go do 30.11 i zacznij działać!

Wszystkie aktualności i nasze wsparcie znajdziesz zawsze na naszych mediach społecznościowych!  

Realizacja projektu społecznego online?

właśnie tak

Daj się przekonać, że możesz realizować projekt zdalnie


W dobie Internetu pandemia nie oznacza zerwania kontaktu z innymi. Kiedy nie ma możliwości na spotkanie na żywo, możesz organizować spotkania z zespołem online. Większość zadań przy realizacji projektu również wykonasz za pośrednictwem komputera czy telefonu! Dzięki pracy zdalnej nauczysz się wielu programów, z których korzystają teraz firmy na całym świecie. Nie przekonasz się, jak nie spróbujesz!
Zarejestruj się na platformie i przejdź do sekcji przewodniki. Na każdym etapie będziemy pokazywać Ci darmowe programy, dzięki którym wykonasz zadania sprawnie i bez wychodzenia z domu! Dodatkowo na każdym etapie możesz zagadać do mentora lub na nasz kontakt.
Pozyskaj partnerów, patronaty i media bez wychodzenia z domu


Nie tylko Ty działasz teraz zdalnie, pracuje tak większość organizacji na świecie. Dzięki temu dotrzesz do partnerów przez maila, telefon czy umawiając spotkanie online. O partnerach porozmawiamy na etapie realizacji projektu. Zarejestruj się na platformie i śledź przewodniki.
Pamiętaj, masz wpływ na innych online


Internet wpływa na nas codziennie. Za jego pośrednictwem można przekazywać informacje, budować wizerunek, tworzyć społeczność i WPROWADZAĆ ZMIANĘ SPOŁECZNĄ. Większość społeczeństwa jest teraz w Internecie - złap ich tam, niech korzystają z Twojego projektu!
Zgarniaj wskazówki, korzystaj z naszej pomocy i podpowiedzi


W Zwolnionych możesz liczyć na pomoc! Po zarejestrowaniu masz dostęp do: krótkich, praktycznych przewodników, które poprowadzą Cię przez realizację projektu, także tego zdalnie! Mentora, czyli osoby, która z sukcesem zrealizowała swój projekt i jest chętna, by wesprzeć Cię w tej przygodzie nas, zespołu Zwolnionych z Teorii, który odpowie Ci na wszystkie pytania i wątpliwości, jeśli napiszesz na kontakt.
Wykorzystaj czas spędzony w domu na rozwój kompetencji


Realizacja projektu jest szansą na zdobycie praktycznych kompetencji, którymi pochwalisz się w przyszłości na rozmowie o pracę. Dodatkowo wyróżni Cię działanie w czasie pandemii. Zachęcamy do działania szczególnie teraz, gdy inne aktywności dodatkowe utrudnia pandemia. Załóż projekt do 30 listopada i zdobądź międzynarodowy certyfikat za swoje działania. To rzeczywisty rozwój bez wychodzenia z domu, wykorzystaj tę szansę!

Już ponad 8000 naszych uczestników zrealizowało z sukcesem projekty podczas pandemii. Poznajcie dwoje z nich!

Ola

z Projektu It Matters

Celem It Matters jest zwrócenie uwagi na problemy psychiczne młodych ludzi i uświadomienie ich gdzie szukać pomocy. Nie potrzebowałyśmy więc nic więcej niż motywacja do działania i Internet, bo przecież tam tam są nasi odbiorcy! Zorganizowałyśmy spotkania online z ekspertami na mediach społecznościowych, a projektowe profile zalałyśmy masą kolorowych infografik o psychice przygotowanych samodzielnie w programie canva.com. Narzędzia online ułatwiły nam działanie, a były na wyciągnięcie ręki. Dzięki Internetowi pomogłyśmy tysiącom młodych w całej Polsce, którzy pisali do nas z podziękowaniami. 

Bartek 

z projektu Walentynkowy Bieg Charytatywny “Na 4 łapy”

Gdy rozpoczęła się pandemia byliśmy w trakcie organizowania biegu charytatywnego na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Gdy okazało się, że nie można robić imprez masowych, bardzo pomocne było dla nas wtedy wsparcie Mentora. Przenieśliśmy wydarzenie do Endomondo - zamiast jednego biegu powstała rywalizacji w aplikacji mierzącej aktywność sportową. Nam udało się działać online, choć wydawałoby się, że to wydarzenie musi odbywać się na żywo. Teraz wiem, że nie warto poddawać się przez ograniczenia, zwłaszcza, gdy ma się stałe wsparcie, jak my mieliśmy od Zwolnionych! 

Zespół Zwolnionych z Teorii też działa hybrydowo!

Choć jesteśmy zespołem, który bardzo ceni sobie drużynowość to nic nie jest ważniejsze niż zdrowie. Od marca 2020 duża część z nas pracuje zdalnie, a jeśli przychodzimy do biura to z zastrzeżeniem, że każdy musi zdezynfekować po sobie biurko.


A w Olimpiadzie od lat obserwujemy jak nasi uczestnicy wprowadzają zmiany społeczne przez Internet, nawet bez pandemii. Nie studiuj bezrobocia, Grażyna Biznesu, It Matters - to tylko przykłady projektów, które wymiatały na przestrzeni sześciu edycji.

Ty też działaj razem z nami!

Jeśli wymaga tego sytuacja epidemiologiczna sami też przekładamy swoje projekty na formę online. ​

Zobacz jak zorganizowaliśmy galę finałową Olimpiady online!

Wspierajmy się i wzajemnie inspirujmy do działania w tym dziwnym czasie!

Załóż projekt do 30 listopada i jesteśmy w kontakcie!